Contigo наразі один із найпопулярніших брендів на ринку термокухлів та термосів для подорожей. Якщо ви звикли починати свій день із чашки кави, напій, що швидко охолонув, може зіпсувати ваш ранок.

Чим термокухоль відрізняється від термоса?

Термокухоль - це велика герметична металева чашка з пластиковою кришкою з кнопкою, що відкриває її для доступу до напою. Компанія Contigo розробила унікальні механізми Autoseal та Snapseal для своїх кришок для пиття однією рукою. Технології гарантують 100% захист від протікання та протягом кількох годин зберігають температуру рідини.

 

 

Металеві термоси майже завжди мають пластикову кришку, яка щільно загвинчується для герметизації контейнера та може використовуватися як чашка. Термоси Contigo, як і термокружки, оснащені подвійними стінками з вакуумною ізоляцією Thermalock. Однак, у них набагато вищі показники температури.

 

Об'єм та збереження тепла

Герметичні термокухлі - чудовий спосіб зберегти ваш чай гарячим, а фреш - холодним, що особливо зручно під час поїздок на роботу, на вулиці або в офісі, коли у вас немає доступу до чайника або диспенсера для води. Вони також є гарною багаторазовою та екологічною альтернативою одноразовим горняткам, які ви отримуєте у кав'ярнях.

 

 

Термочашки Contigo зберігають ваші напої гарячими до 5-7 годин, а холодними – до 12 годин. Поставляються в різних кольорах та розмірах – від 300 до 720 мл. Вони 100% герметичні, а значить, ваш одяг, речі та салон авто залишаться без плям.

 

На тривалу прогулянку, у далеку поїздку, на сімейний пікнік на свіжому повітрі, в туристичний похід, на рибалку чи на полювання краще взяти термоси. Вони мають більший обсяг – тож напою вистачить надовго.

 

Термос Contigo Thermal Bottle 740 мл компактніший і з м'яким силіконом на корпусі для зручного використання. А термос на 1200 мл оснащений складною ручкою для перенесення. 360 градусний клапан забезпечує зручне наливання з будь-якої сторони. Чашка-кришка в обох ємностях має подвійні стінки й дозволяє комфортно пити, не боячись обпектися. З термосами Contigo з нержавіючої сталі ви зможете зберегти вміст гарячим до 30-35 годин та холодним до 45-60 годин.

Обидва продукти порадують вас якістю, міцністю й довговічністю.

 

Догляд

Термокухлі та термоси з широким шийкою зручні у догляді. Колбу можна помити вручну, а кришку – у посудомийній машині. Зазначимо, що термопосуд необхідно чистити не рідше одного разу на тиждень. Це запобігатиме накопиченню залишків кави та шкідливих бактерій.

 

Дизайн

Термокухлі Contigo бувають різних стилів і кольорів. Найбільш популярні моделі: Contigo Byron, Contigo West Loop та Contigo Metra Transit.

 

 

А термоси Contigo представлені у чорному матовому кольорі, що робить їх універсальним продуктом.

 

Враховуючи вищезгадані фактори, ви з легкістю вирішите, який продукт краще відповідає вашим запитам.

 

Автор: Альона Паламарчук