Компанія Contigo (Контіго) була створена в Чикаго, в 2004 році молодими дизайнерами та конструкторами, які об'єдналися у творчу команду для створення "розумного термопосуду", що має 100% герметичність

Завдяки своєму драйву до подорожей та активного способу життя вони задумалися про розробку спортивних пляшок та термокухлів з унікальним захистом від витоку напою.

Однією з перших моделей, створених американськими інженерами, був термокухоль Контіго West Loop з особливою технологією захисту Autoseal.

Цей продукт відразу сподобався водіям, що люблять пити каву/чай у дорозі. У 2014 році він став найпопулярнішим термокухлем у магазині Amazon і здобув найвищу нагороду в галузі дизайну - A'Design Award.

Також серед перших товарів були пляшки для занять спортом та велопрогулянок, які значно полегшили життя спортсменам та туристам.

В офісі бренду вирішальне слово мають не дизайнери, а інженери, завдяки яким було розроблено технології: Autoseal, Autopop, Snapseal, Autoclose.

Спеціальна система кришки відкриває поїльник за допомогою натискання на кнопку. Варто відпустити її, як отвір для пиття герметично закриється і жодна крапля не проллється на диван або в рюкзаку.

Наступним напрямком розвитку бренду стала категорія батьків. Всі діти люблять пити напої через трубочку.
Компанія розробила механізм із висувною трубочкою, який ховається під спеціальний козирок та став справжнім відкриттям у сфері аксесуарів для дитячого харчування. Така інновація була реалізована у дитячих флягах та термопляшках.

Після підключення до роботи відомих дизайнерів інноваційний термопосуд Contigo набув відомого вигляду з витонченими обрисами та цікавими забарвленнями ємностей, а в деяких виробах, і з барвистими принтами.

У 2007 році компанія Контіго вперше відкрила дистриб'юторський офіс за межами США. На 2022 рік представництва бренду є практично у кожній європейській країні.