Адресна кур'єрська доставка по Україні

  • Адресна доставка здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта".
  • Термін доставки: 1-3 дні з дати замовлення. 
  • Адресна доставка по Україні по тарифах транспортної компанії "Нова Пошта" від 105 грн. Вартість адресної доставки сплачує покупець.                                   

Доставка на відділення або поштомат "Нова Пошта" по Україні

  • Доставка на відділення або поштомат здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта".
  • Термін доставки: 1-3 дні з дати замовлення.
  • Доставка по Україні на відділення та поштомат Нової Пошти по тарифах транспортної компанії "Нова Пошта" від 70 грн. Вартість доставки сплачує покупець       

Доставка на відділення "Укрпошта" по Україні

  • Доставка на відділення здійснюється транспортною компанією "Укрпошта".
  • Термін доставки: 1-3 дні з дати замовлення.
  • Доставка по Україні на відділення Укрпошти по тарифах транспортної компанії "Укрпошта" від 70 грн. Вартість адресної доставки сплачує покупець   

Самовивіз

Замовлення самовивозом можна забрати зі складу за адресою смт. Глеваха (Київська обл), вул. Вокзальна 15-а (за попереднім узгодженням з нашим менеджером).

Оплата

Онлайн оплата кредитною та дебетовою картою на сайті:

LiqPay — це перевірений сервіс для миттєвих оплат онлайн за допомогою карт Visa і Mastercard. Він також підтримує оплату за допомогою Google Pay та Apple Pay.

Онлайн оплата

Онлайн оплата кредитною або дебетовою картою Visa/Mastercard через сервіс LiqPay.

Післяплата

Післяплата — це оплата накладеним платежем у відділені компаній перевізників "Нова Пошта" або "Укрпошта" за допомогою платіжної картки Visa/Mastercard або готівкою.

Оплата за безготівковим розрахунком:

При оформленні замовлення виберіть варіант оплати "Безготівковий розрахунок", а також вкажіть у коментарі до замовлення дані юридичної особи, яка буде платником. Після оформлення замовлення, з Вами зв'яжеться наш менеджер та надішле рахунок для оплати.

Ми надішлемо Ваше замовлення після отримання оплати та необхідних документів з Вашого боку. Разом із замовленням Ви отримаєте оригінали рахунку та видаткової накладної.

Політика безпеки платежів під час оформлення замовлення:

При оплаті замовлення банківською картою обробка платежу (включаючи введення номера картки) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи. Це означає, що ваші конфіденційні дані (реквізити картки, реєстраційні дані та ін.) не надходять до нас, їхня обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні та банківські дані клієнта.
Під час роботи з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard — Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів Банківської картки Власника. Така технологія передачі гарантує безпеку за операціями з банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL).

Приємних покупок з інтернет-магазином "Contigo"