Коли справа доходить до створення максимальної впізнаваності бренду у поєднанні з довговічністю, мало які сувеніри можуть зрівнятися з брендованими термокухлями на подарок. Це творчий та розумний спосіб залучити нову аудиторію, зміцнити існуючі ділові відносини або віддячити співробітникам за їхню старанну роботу.

Адже Contigo це завжди:

- високоякісні матеріали з великою стійкістю до ударів

- 100% відсутність BPA

- чудовий вибір дизайнів на будь-який смак

- можливість повторного використання а, отже, екологічність

- виняткова довговічність

 

 

Термокружки з логотипом - чудова ідея для брендингу будь-якої компанії: це можуть бути корпоративні подарунки, презенти для бізнес-партнерів або промо-призи для акції. Це універсальний, а головне, корисний подарунок, який стане ідеальним компаньйоном для свого одержувача в поїздках на роботу або під час подорожі.

 

Інноваційні термокухлі Contigo з нержавіючої сталі оснащені подвійними стінками з вакуумною ізоляцією та зберігають ваші напої гарячими до 5-7 годин та холодними до 12 годин. Вони не містять BPA і виготовлені на основі революційних технологій Autoseal та SnapSeal що дає змогу використовувати їх однією рукої.

У нас є великий вибір дорожніх кухлів різних кольорів, об`ємів (від 330 до 720 мл) та моделей, які підійдуть для вашого фірмового стилю.

Наприклад, екологічна термочашка Contigo Byron об'ємом 470 мл доступна в чорному матовому, стальному, синьому, червоному, рожевому кольорах. А найбільший вибір дизайнів для брендингу – у термокухля Contigo West Loop – понад 12 відтінків.

Наша компанія є офіційним дилером американського бренду Contigo в Україні і понад 5 років працюємо на ринку корпоративних подарунків. Серед наших клієнтів – відомі IT компанії, стартапи, футбольні клуби та великі корпорації.

 

Ми завжди надаємо кожному термокухлю чудовий вигляд під час друку або гравіювання, тож ваш брендинг збережеться на довгі місяці й навіть роки. Приклади наших виконаних замовлень можна переглянути за посиланням на Google Photos.

 

 

Виберіть із нашого широкого асортименту дорожніх кухлів різних кольорів, форм та розмірів ідеальний продукт для нанесення логотипу - і він неодмінно залишить про Вас чудове ділове враження.

 

Автор: Альона Паламарчук