Contigo – американський бренд, який створює інноваційний термопосуд з 2004 року. Наша компанія є офіційним дилером Contigo в Україні та займається брендуванням герметичних пляшок, термосів та термокухлів. Серед наших клієнтів – відомі IT компанії, стартапи, футбольні клуби та великі корпорації.

Корпоративні подарунки від Контіго – це високоякісні вироби преміум якості, створені для молодих усвідомлених людей, які не тільки в захваті від неймовірних новаторських речей, а й дбають про екологію.

Бренд Contigo готовий здивувати ваших колег оригінальними і корисними подарунками на Новий Рік чи 8 березня. На регулярній основі ми створимо презенти для внутрішніх свят та заохочень співробітників вашої компанії.

Ми розмістимо логотип на продукції так, щоб він максимально запам'ятовувався та був доречним, а також ненав'язливим.

Якість гравіювання та друку вас неодмінно порадує. Приклади наших виконаних замовлень можна переглянути за посиланням на Google Photos.

Можливо, фото і відео робіт надихнуть вас на цікаву ідею брендування, а наші дизайнери втілять її в проект.

Замовте термокухлі з логотипом від кращого виробника термопосуду в світі - і ви неодмінно станете нашим постійним партнером.

Наші послуги:

  • лазерне гравіювання
  • друк логотипу (шовкотрафаретний або ультрафіолетовий)
  • безкоштовна візуалізація
  • крафтова упаковка
  • доставка по Україні

Незалежно від того, чи виберете ви пластикові чи металеві фляги, їхня міцна конструкція гарантує, що ваш брендинг збережеться на довгі місяці і навіть роки.

Алгоритм роботи із замовниками:

  • узгоджуємо колір та модель продукту
  • створюємо візуалізацію
  • встановлюємо оптимальні терміни виконання замовлення
  • приступаємо до брендування

Якщо необхідної кількості для оптового замовлення термопосуду немає на нашому українському складі, ми доставимо потрібну продукцію на замовлення зі свого європейського складу через 4-5 тижнів.

Ми працюємо офіційно як ФОП з можливістю будь-якої оплати, включаючи безготівковий розрахунок.

Наші контакти:

Щоб отримати додаткову інформацію про нашу колекцію термокухлів або термосів для корпоративних замовлень - зателефонуйте нашому менеджеру: +380637335533   або напишіть у Telegram чи Viber.

Напишіть нам електронною поштою: contigo.in.ua@gmail.com

Ознайомитись із повним асортиментом товарів можна в нашому інтернет-магазині, а також у шоу-румі за адресою смт. Глеваха, вул. Вокзальна 15-а (попередньо погодивши з менеджером).

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!