Contigo - один з інноваційних виробників термокухлів, термосів, пляшок для води та дитячих пляшок. Бренд пропонує продукти, розроблені з урахуванням вашого способу життя на ходу. Ми їздимо на роботу, гуляємо, мандруємо. І нам подобається наша ранкова кава гарячою, а вода для тренування – крижаною. І коли наш напій не проливається. Тому Contigo постійно вдосконалює свої технології, щоб задовольняти наші вимоги до посуду для пиття.

Технологія Autoseal - 100% герметичність та відсутність крапель

Розробники Contigo об'єднали сучасну пляшку для води із запатентованою технологією Autoseal, завдяки якій кришка автоматично закривається між ковтками, щоб запобігти випадковим витокам і розливам. По суті вона була розроблена для пиття однією рукою. Натискання кнопки нагору дозволяє вам пити, а опускання - закриває кухоль. Технологія гарантує 100% захист від протікання та протягом кількох годин зберігає температуру напоїв.

Ось як працюють термокухлі Contigo з технологією Autoseal: щоб випити, піднесіть ємність до рота однією рукою, а потім цією ж рукою натисніть кнопку Autoseal. Відкриється отвір, тому ви зможете легко випити свій улюблений напій. Коли ви відпускаєте кнопку Autoseal, пляшка автоматично закривається.

Термокухоль Contigo West Loop 470 мл

Технологія Snapseal - автоматичне закриття та пиття однією рукою

Одна з найпопулярніших запатентованих технологій Contigo - Snapseal. Термокухлі з кришкою Snapseal дають впевненість у тому, що плями не зіпсують ваш день.

При короткому натисканні на кришку чашка закривається. Дорожній кухоль Contigo Snapseal призначений для зручного пиття однією рукою. Натисніть кнопку, щоб випити, а потім зафіксуйте її назад, і кришка знову стане герметичною. Тож, якщо ви повернете вашу ємність догори дном і потрусите - нічого не розіллється.

Термокухоль Contigo Byron 591 ml

Вакуумна ізоляція Thermalock - тривале збереження температури напоїв

Вакуумна ізоляція Thermalock з подвійними стінками використовується в термосах, термопляшках та термокухлях. Залежно від ємності вона зберігає ваші напої гарячими від 5 до 35 годин, а холодними - від 12 до 60 годин.

Термос Contigo Thermalock Thermal Bottle 1200 мл

Технологія AutoSpout - 100% герметичність та захист від бруду

Contigo запатентувала та пропонує клієнтам кришку з унікальною технологією AutoSpout. Щоб відкрити пляшку, все, що потрібно зробити – це натиснути кнопку, яка відкриває носик для пиття. А завдяки трубочці всередині пляшки зручно пити, не нахиляючи голову, наприклад, при їзді на велосипеді або автомобілі. Пляшки для води з цією технологією ідеально підходять для тривалих тренувань, пробіжок та прогулянок.

Герметична кришка означає непротікання, куди б ви не пішли, кришка допомагає захистити носик від бруду та пилу, щоб ви могли пити впевнено. А блокування кнопки гарантує, що носик не відкриється випадково.

Дитяча пляшка Contigo Gizmo Flip 420 ml

Технологія AutoPop – максимально комфортне питття

Термопляшки Contigo із кришкою AutoPop забезпечують максимально комфортне пиття. Кришка піднімається для зручного доступу до напою і щільно закривається, щоб він не протікав, коли ви в дорозі. Натискаєш – п'єш. Натискаєш – закриваєш. Пляшки з кришкою AutoPop оснащені широким горлом та ідеально підходять навіть для густих напоїв, лимонаду з льодом та смузі.

Термопляшка Contigo Jackson 590 ml

Технологія Cleanguard - блокування від пролиття та захист від пилу

Також Контіго розробив технологію захисту кришки Cleanguard. Якщо повернути кришку у положення "Закрито", кнопка AutoSeal блокується, а отвір для пиття закривається поворотним елементом. І ви можете не хвилюватися, якщо випадково натиснете на кнопку - ваш напій проллється. Також у закритому положенні кришка запобігає попаданню сторонніх частинок усередину пляшки та захищає рідину всередині від мікробів.

Термокухоль Contigo Metra Transit Autoseal 470 ml

Також рекомендуємо звернути увагу на посуд відомих виробників De Buyer та Emile Henry

Автор: Альона Паламарчук