Contigo - один з інноваційних виробників термокухлів, термосів, пляшок для води та дитячих пляшок. Бренд пропонує продукти, розроблені з урахуванням вашого способу життя на ходу. Ми їздимо на роботу, гуляємо, мандруємо. І нам подобається наша ранкова кава гарячою, а вода для тренування – крижаною. І коли наш напій не проливається. Тому Contigo постійно вдосконалює свої технології, щоб задовольняти наші вимоги до посуду для пиття.

Технологія Autoseal - 100% герметичність та відсутність крапель

Розробники Contigo об'єднали сучасну пляшку для води із запатентованою технологією Autoseal, завдяки якій кришка автоматично закривається між ковтками, щоб запобігти випадковим витокам і розливам. По суті вона була розроблена для пиття однією рукою. Натискання кнопки нагору дозволяє вам пити, а опускання - закриває кухоль. Технологія гарантує 100% захист від протікання та протягом кількох годин зберігає температуру напоїв.

Ось як працюють термокухлі Contigo з технологією Autoseal: щоб випити, піднесіть ємність до рота однією рукою, а потім цією ж рукою натисніть кнопку Autoseal. Відкриється отвір, тому ви зможете легко випити свій улюблений напій. Коли ви відпускаєте кнопку Autoseal, пляшка автоматично закривається.

Термокухоль Contigo West Loop 470 мл

Технологія Snapseal - автоматичне закриття та пиття однією рукою

Одна з найпопулярніших запатентованих технологій Contigo - Snapseal. Термокухлі з кришкою Snapseal дають впевненість у тому, що плями не зіпсують ваш день.

При короткому натисканні на кришку чашка закривається. Дорожній кухоль Contigo Snapseal призначений для зручного пиття однією рукою. Натисніть кнопку, щоб випити, а потім зафіксуйте її назад, і кришка знову стане герметичною. Тож, якщо ви повернете вашу ємність догори дном і потрусите - нічого не розіллється.

Термокухоль Contigo Byron 591 ml

Вакуумна ізоляція Thermalock - тривале збереження температури напоїв

Вакуумна ізоляція Thermalock з подвійними стінками використовується в термосах, термопляшках та термокухлях. Залежно від ємності вона зберігає ваші напої гарячими від 5 до 35 годин, а холодними - від 12 до 60 годин.

Термос Contigo Thermalock Thermal Bottle 1200 мл

Технологія AutoSpout - 100% герметичність та захист від бруду

Contigo запатентувала та пропонує клієнтам кришку з унікальною технологією AutoSpout. Щоб відкрити пляшку, все, що потрібно зробити – це натиснути кнопку, яка відкриває носик для пиття. А завдяки трубочці всередині пляшки зручно пити, не нахиляючи голову, наприклад, при їзді на велосипеді або автомобілі. Пляшки для води з цією технологією ідеально підходять для тривалих тренувань, пробіжок та прогулянок.

Герметична кришка означає непротікання, куди б ви не пішли, кришка допомагає захистити носик від бруду та пилу, щоб ви могли пити впевнено. А блокування кнопки гарантує, що носик не відкриється випадково.

Дитяча пляшка Contigo Gizmo Flip 420 ml

Технологія AutoPop – максимально комфортне питття

Термопляшки Contigo із кришкою AutoPop забезпечують максимально комфортне пиття. Кришка піднімається для зручного доступу до напою і щільно закривається, щоб він не протікав, коли ви в дорозі. Натискаєш – п'єш. Натискаєш – закриваєш. Пляшки з кришкою AutoPop оснащені широким горлом та ідеально підходять навіть для густих напоїв, лимонаду з льодом та смузі.

Термопляшка Contigo Jackson 590 ml

Технологія Cleanguard - блокування від пролиття та захист від пилу

Також Контіго розробив технологію захисту кришки Cleanguard. Якщо повернути кришку у положення "Закрито", кнопка AutoSeal блокується, а отвір для пиття закривається поворотним елементом. І ви можете не хвилюватися, якщо випадково натиснете на кнопку - ваш напій проллється. Також у закритому положенні кришка запобігає попаданню сторонніх частинок усередину пляшки та захищає рідину всередині від мікробів.

Термокухоль Contigo Metra Transit Autoseal 470 ml

Автор: Альона Паламарчук