Новий рік – це очікування дива, свято надій, здійснення бажань, реалізація амбіцій. Тому це ідеальний час, щоб побажати вашим колегам процвітання та удачі.

 

Корисні та елегантні новорічні подарунки з вашим логотипом здатні справити гарне враження на співробітників та бізнес-партнерів, а також створити сильну асоціацію з брендом.

 

Вдалий вибір для корпоративних подарунків на Новий рік 2023 - це персоналізований термокухоль, термос, фляга для води або інші товари для дому.

 

 

Ми пропонуємо брендування на продукції американського преміум-бренду Contigo. Компанія є новатором у галузі стилю та функціональності, а брендовані термокухлі для подорожей Contigo входять до ТОП-10 найпопулярніших бізнес сувенірів.

 

Як виробник елітного посуду для напоїв компанія Contigo винайшла технологію Autoseal, яка була розроблена для автоматичної герметизації між ковтками, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ви проллєте хоч одну краплю у своїй сумці або на одяг. Крім того, вся продукція компанії виготовлена з екологічних матеріалів, що не містять бісфенолу-А, що робить пляшки та термокухлі ідеальним корпоративним подарунком на Новий рік, який буде використовуватись роками.

 

Асортимент посуду для нанесення логотипу

У нас є великий вибір дорожніх кухлів різних кольорів, розмірів та моделей, які підійдуть для вашого фірмового стилю. Термокухлі доступні в розмірах: 300, 360, 420, 470, 590 та 720 мл. Найбільш популярні моделі Contigo Byron 470 мл та Contigo West Loop 470 мл.

 

Термоси Контиго з нержавіючої сталі доступні в двох розмірах: 740 мл та 1200 мл та виконані у чорному матовому кольорі. Ваш логотип, безперечно, буде помітним! Суперпопулярний варіант для брендингу - Contigo Thermalock Thermal Bottle 740 мл.

 

Також у нас представлений великий вибір фляг для води із екологічного пластику Tritan. Розміри спортивних пляшок: 590 та 720 мл. У них багата палітра, тому ви обов'язково знайдете відтінок, який символізує кольори вашого бренду. Наші клієнти віддають перевагу моделям Contigo Ashland 720 ml та Contigo Jackson 2.0 720 мл.

 

Термофляги для води представлені в різних дизайнах – від витонченого до практичного. Виконані в універсальних кольорах та дизайнерських розмальовках. Найбільш популярні металеві термопляшки Contigo під логотип – Contigo Matterhorn Couture Musseltran 590 ml та Contigo Autoseal Chill 720 мл.

 

 

Ми працюємо на ринку корпоративних подарунків понад 5 років та маємо велику базу іменитих клієнтів, серед яких IT компанії, стартапи, футбольні клуби та мегакорпорації.

 

У наші послуги входять:

- лазерне гравіювання

- друк логотипу (шовкотрафаретний або УФ)

- безкоштовна візуалізація

- доставка по Україні

 

Приклади наших виконаних замовлень можна переглянути за посиланням на Google Photos.

 

Ми впевнені, що ви знайдете бажаний корпоративний подарунок із нашої колекції преміум-посуду Contigo.

 

 

Автор: Альона Паламарчук