Чому ми рекомендуємо купувати продукцію Contigo в нашому інтернет-магазині?

Термокружки Contigo відомі своєю якістю та функціональністю. Вони зберігають ваші напої гарячими чи холодними протягом кількох годин, не протікають і прості у використанні. Однак популярність зробила їх мішенню для підробників. Якщо ви шукаєте термокружку Contigo, важливо знати, як відрізнити підробку від оригіналу.

Низька ціна

Однією з найочевидніших ознак підробки термочашки Contigo є низька ціна. Фальсифікатори часто намагаються заманити покупців нижчими цінами, але ви отримуєте те, за що платите.

Відсутність логотипу

Логотип Contigo є зареєстрованою торговою маркою, яка захищена законом. І всі оригінальні термокружки Contigo мають цей логотип з однієї або частіше з двох сторін. Якщо ви бачите горнятко без логотипа або з дещо зміненою версією - це підробка.

Оригінал на кришці також має напис Contigo, а на кнопці напис Autoseal, аналог не має.

Відмінність дна термокружки

В оригіналі дно без резинової накладки - в підробці (аналозі) воно з резиновою накладкою. (Приклад на фото)

Низька якість матеріалів

Фальсифікатори часто використовують неякісні матеріали, щоб заощадити кошти. Якщо ви помітили, що фарба обсипається, метал іржавіє або пластик тріскається, це, швидше за все, підробка. Справжні термокружки Contigo виготовлені з високоякісних матеріалів, є міцними та довговічними.

Відсутність або неякісна підробка технологій виготовлення кришок Contigo

Contigo запатентувала кілька технологій, які виділяють їхні термокружки серед конкурентів, наприклад, Autoseal та Snapseal. Підробники часто не мають доступу до цих технологій і намагаються їх неякісно відтворити або взагалі не використовувати. Технології Contigo на прикладі оригінального термокухля серії Luxe:

Наявність неприємного запаху

Фальсифікатори часто використовують неякісні матеріали, які можуть мати неприємний запах. Якщо ви помітили що ємність погано пахне - це може бути підробка.

Відсутня гарантія

Contigo пропонує 1 рік гарантії на всю свою продукцію. Обов’язково зверніть увагу, якщо на горнятко, яке ви збираєтеся придбати, немає гарантії або гарантійний термін менший.

Інший дизайн

Крім того, підробники часто намагаються повторити дизайн справжніх термокружок Contigo. Тому якщо дизайн виробу відрізняється від того, який ви бачили на офіційному сайті Contigo, це - підробка.

Щоб бути впевненим, що ви обрали оригінальну термокружку Contigo, важливо купувати її у авторизованого дистриб'ютора, який має офіційний дозвіл від компанії Contigo на продаж своєї продукції і зобов'язаний дотримуватися певних стандартів. 

Ми є офіційним дистриб'ютором компанії Contigo і пропонуємо 1 рік гарантії на всю продукцію бренду. Ми також пропонуємо подарункову упаковку. Тож, якщо ви купуєте чашку Contigo на подарунок, ми про це подбаємо.

На завершення, не піддавайтеся спокусі низькими цінами або пропозиціями, які здаються занадто хорошими, щоб бути правдою. Фальсифікатори стають дедалі витонченішими, тому важливо бути пильними, купуючи чашку Contigo. Звертайтеся до авторизованих дистриб'юторів, і ви будете впевнені, що отримаєте якісний продукт, який прослужить вам довгі роки.