Термокухлі - ідеальні супутники! Вони підходять практично в будь-якій ситуації – в офісі, під час велопрогулянки, у машині. Завдяки ізольованим термокухлям Contigo ви завжди зможете насолодитися гарячою кавою або чаєм.

Ми обрали ТОП 3 термокухлі Contigo, які є найкращими у своїй лізі та гарантують підтримання гарячої температури напою до 5-7 годин, та холодної – до 12 годин.

Ознайомтеся з нашим міні-гідом по термокухлям і насолоджуйтесь улюбленим теплим напоєм ще довше!

Contigo Byron 470 мл – абсолютний чемпіон у нашій трійці! Це міцна дорожня кружка з нержавіючої сталі з рифленою силіконовою стрічкою посередині, що робить її зручною та приємною для захоплення.

Термокухоль завдяки вакуумним стінкам з подвійною ізоляцією зберігає напої гарячими до 6-7 годин, при цьому залишаючись прохолодним для ваших долонь. А ваш морс, сік чи вино залишаться ароматними та холодними до 12 годин.

Герметичність ємності забезпечується запатентованою інноваційною системою Snapseal, розробленою компанією. Як це працює? Натискання кнопки вверх дозволить вам пити, а опускання вниз закриває кухоль. Унікальна технологія розроблена для пиття на ходу та гарантує, що вам не доведеться турбуватися про пролиття улюбленого напою. А кришка, що легко відкривається, і зручний розмір кружки означають, що вона підходить для використання однією рукою, а також для шульг і правшів.

Кришку можна мити в посудомийній машині, хоча корпус слід мити вручну.

Особливості:

Ефектний дизайн

Технологія Snapseal: важіль вгору для пиття та вниз для закриття

Екологічність: без BPA та інших токсинів

 

Contigo West Loop 470 мл - ідеально підходить для того, щоб пити каву на ходу, не проливаючи її на себе, а також для безпечного носіння в сумці. Це термокухоль з нержавіючої сталі преміум класу з подвійною вакуумною ізоляцією та розумною технологією автоматичної герметизації. Запатентована кришка Autoseal автоматично закривається між ковтками, щоб запобігти проливанню.

Склянка сконструйована так, щоб її було зручно тримати і було важко впустити, а її розміри означають, що вона легко поміститься в більшості підсклянників.

Кухоль залишається прохолодним, зберігаючи ваш напій гарячим до 5 годин або холодним до 12 годин. Тому ви можете прогулюватися увесь день та пити крижане пиво. А конструкція кришки легко відкривається для очищення в посудомийній машині.

Особливості:

Технологія Autoseal: використання однією рукою без розливів

Чашка залишається прохолодною на дотик навіть із гарячими напоями

Підходить для підсклянників

 

Contigo Metra Transit 470 мл - ще одна приголомшлива модель в лінійці термокухлів для подорожей. Цей кухоль, що автоматично закривається, ідеально підходить для використання за робочим столом, на прогулянці або під час водіння.

Практично неможливо щось пролити з цього горнятка, поки ви п'єте з нього. Механізм Autoseal не має собі рівних у запобіганні розливам – він надійно блокує вміст від випадкового пролиття між ковтками, що дозволяє пити за допомогою однієї руки.

А завдяки спеціальній захисній кришці Cleanguard із поворотним елементом, отвір для пиття завжди буде чистим та захищеним від сторонніх частинок. Натискання кнопки вгору дозволяє пити, опускання вниз закриває кухоль.

Contigo Metra виготовлена ​​з екологічно чистої сталі класу "люкс" 18/8 (AISI 304) і оснащена гумовою сорочкою для зручного тримання. Подвійні стінки з вакуумом усередині зберігають напої гарячими до 5 годин та холодними - до 12 годин. Кришку Transit можна мити в посудомийній машині, але корпус нескладно помити вручну.

Особливості:

Поворотна кришка Cleanguard з механізмом Autoseal, що захищає від протікання

Рифлений гумовий обідок для зручного утримання однією рукою

Нержавіюча сталь преміум

 

Купуючи Contigo, ви щоразу отримуєте унікальний продукт, продуманий до найдрібніших деталей.

 

Автор: Альона Паламарчук