Дні паперових стаканчиків та пластикових соломинок змінюють дні усвідомленого споживання. Все більше людей просять бариста наливати їхній ранковий напій у власний термокухоль або беруть домашню каву з собою на роботу. Адже багаторазова чашка з кераміки, скла та нержавіючої сталі – не тільки краще для навколишнього середовища, але й довше зберігає смак та температуру вашої кави.

 

Коли ви берете гарячий напій з собою, ви хочете, щоб ваш термокухоль виконував дві функції: зберігав його гарячим і щоб він не проливався на вас. Також ідеальний дорожній кухоль повинен відповідати вашим кавовим звичкам і, звичайно ж, естетичним уподобанням.

Матеріал. Термокухлі зазвичай виготовляються з алюмінію, нержавіючої сталі або пластику. Метал – найкращий ізолятор, тобто він довше підтримуватиме температуру як холодних, так і гарячих напоїв. Він забезпечує кращу теплоізоляцію, ніж пластик. А ємності з вакуумною ізоляцією зберігають температуру ще довше. Крім того, метал найекологічніший матеріал. Приміром, термокухлі Contigo виготовлені з екологічно чистої нержавіючої сталі класу "люкс" 18/8 (AISI 304).

Об`єм. Кухлі для подорожей бувають різних розмірів, і, звісно, це важлива характеристика, на яку слід звернути увагу при покупці. Розміри термокухлів Contigo - від 300 до 720 мл. Якщо ви бажаєте пити каву, приготовлену бариста, з власного посуду по дорозі на роботу - вам підійде ємність, об'ємом 300, 320 або 420 мл. Ви можете заповнювати кухоль свіжим напоєм протягом дня. Якщо ви зібралися в подорож або на тривалу прогулянку, - ідеальний розмір 470 або 590 мл.

Тип кришки. Також суттєво вплинути на те, як ви п'єте, може тип кришки вашого термокухля. В деяких отвори більше, в інших менші. Деякі захлопуються; інші повертаються; відкриваються та закриваються. Це може зводитися до особистих уподобань. Наприклад, кришки термокухлів Contigo працюють на основі технологій SnapSeal і Autoseal, що забезпечують 100% герметичність і захист від пролиття.

Догляд. Одні дорожні кружки можна мити в посудомийній машині, інші чистити вручну. Зверніть увагу, якщо це є важливим фактором для вас.

За рейтингом наших покупців - найкращий багаторазовий кухоль для подорожей - Contigo SnapSeal Byron Travel Mug 591 ml. Він виготовлена ​​із нержавіючої сталі преміум класу.

Ця популярна непроливайка пройшла випробування на герметичність, з неї просто пити, а її ширина дозволяє комфортно розміститися в автопідстаканниках. Кухоль зручний у використанні однією рукою: він відкривається простим натисканням на кнопку. А подвійні стінки зберігають напої гарячими до 7 годин та холодними – до 12 годин.

Місткість безпечна для дорослих та дітей - не містить бісфенол-А та інших токсинів.

Кришку можна мити в посудомийній машині, корпус можна мити лише вручну.

 

Постачається Contigo Byron у різних кольорах. Так що ви безсумнівно зможете вибрати той термокухоль, який відповідає всім вашим вимогам.

 

Автор: Альона Паламарчук